Університет державної фіскальної служби україни
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

Ця нестерпна спека вже встигла тобі надокучити, а на канікулах стало нудно❓

Ось вже й почалось літо❕ Ця нестерпна спека вже встигла тобі надокучити, а на канікулах стало нудно❓Ми знаємо як тобі допомогти😉 студенти нашої #нпл_юридична_клініка_нніп_удфсу разом з Кафедра фінансового права ННІ Права Університету ДФС України. підготували для вас 👨‍💻👩‍🏫тренінг: "Сімейний бюджет. Доходи і витрати сім'ї". На ньому ви зможете дізнатися про:☑️Поняття сімейного бюджету☑️Доходи і витрати☑️Планування сімейного бюджету☑️Співвідношення доходів та витрат☑️Та поради економії бюджету.Це та багато іншого ти зможеш дізнатись на нашому тренінгу, який підготовлений у рамках Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» за підтримки Асоціація юридичних клінік України — АЮКУ.Щоб взяти участь тобі просто потрібно заповнити цю👇форму :https://forms.gle/sLJWTKRAxC2zp5Bq7Коли : 11.06.2020О котрій: 16:00🙏#залишайсявдома, а ми допоможемо))#нпл_юридична_клініка_нніп_удфсу#АЮКУ#Юридична_клініка#ЮК_консультує#фінансова_грамотність#сімейнийбюджет#FSTProject#USAID

Опубліковано НПЛ "Юридична клініка" Національного університету ДФС України Вівторок, 9 червня 2020 р.

Ми знаємо як тобі допомогти😉 студенти нашої #нпл_юридична_клініка_нніп_удфсу разом з Кафедра фінансового права ННІ Права Університету ДФС України. підготували для вас 👨‍💻👩‍🏫тренінг: «Сімейний бюджет. Доходи і витрати сім’ї». На ньому ви зможете дізнатися про:
☑️Поняття сімейного бюджету
☑️Доходи і витрати
☑️Планування сімейного бюджету
☑️Співвідношення доходів та витрат
☑️Та поради економії бюджету.
Це та багато іншого ти зможеш дізнатись на нашому тренінгу, який підготовлений у рамках Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» за підтримки Асоціація юридичних клінік України — АЮКУ.

Щоб взяти участь тобі просто потрібно заповнити цю👇форму :
https://forms.gle/sLJWTKRAxC2zp5Bq7

Коли : 11.06.2020
О котрій: 16:00

🙏#залишайсявдома, а ми допоможемо))