Університет державної фіскальної служби україни
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

Урочиста посвята у студенти першокурсників

25 вересня в ННІ права відбулася урочиста посвята у студенти першокурсників.
В цьому році нашу інститутську родину поповнило 127 юнаків і дівчат, які обрали для себе не лише найцікавішу та найзатребуванішу професію юриста, а ще й найкращий у світі Університет – Університет державної фіскальної служби України!
Право розпочати свято та внести державний прапор України отримали кращі студенти Навчально-наукового інституту права, які паралельно проходять навчання на кафедрі військової підготовки!
Нам приємно, що наше свято прийшли розділити гості та керівництво Університету:
Ректор Університету державної фіскальної служби України, доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник науки і техніки України, юрист за освітою – Павло Володимирович Пашко;
Перший проректор з навчально-методичної роботи – Олег Анатолійович Шевчук – д.е.н., професор.
З вітальним словом до першокурсників звернувся ректор Університету державної фіскальної служби України, Павло Володимирович Пашко, який розповів про славний шлях Університету, з майже, віковою історією, про його найвидатніших випускників та побажав першокурсникам бути наполегливими в отриманні знань та примножувати славу рідного ВУЗУ.
Першокурсники познайомились з людьми, які наступні 5,5 років відкриватимуть їм двері в світ юриспруденції та поділяться знаннями та досвідом, які накопичували протягом своєї науково-педагогічної діяльності: директором інституту, його заступниками та завідувачами кафедр ННІ права.
З вітальним словом та батьківськими порадами до першокурсників звернувся директор ННІ права, д.ю.н., професор, Заслужений юрист України – Василь Васильович Топчій.
Найемоційнішим та найвідповідальнішим моментом нашого свята стала церемонія офіційної посвяти.
Для оголошення присяги студента Навчально-наукового інституту права запросили студента групи ПБ-20-1 , який набрав найбільшу кількість балів за результатами ЗНО 2020 серед усіх вступників університету– Віктора Більського.
В нашому навчальному закладі завжди шанувались і шануються традиції, та завжди вітається створення нових! Кожен з вас, дорогі першокурсники, уже є особистістю, але нам би дуже хотілось, щоб кожна ваша група стала ще й справжньою сім’єю!
Успішною, дружньою сім’єю, у якій вміють підтримувати та підставляти плече, та що важливо, вміють перемагати та по-справжньому радіти успіхам один одного! І щоб стати справжніми «однокашніками», неодмінно в День посвяти необхідно з одного горщика скуштувати кашу, яку для вас приготував студентський актив Навчально-наукового інституту права: Студентський директор ННІ права – Мельник Тетяна та В.о. голови профбюро ННІ Права – Олександра Голодиченко.
А смакувати завжди приємніше під веселу музику, то ж з творчим вітанням виступила студентка першого курсу ННІП – Галини Лель!
Дорогі першокурсники, Ви стали частиною великої та дружньої родини Навчально-наукового інституту права! Попереду на вас чекає цікаве, бурхливе та насичене студентське життя! Кожного дня вам доведеться працювати над собою використовувати усі надані вам Університетом можливості для того, щоб не лише весело та емоційно пройшло ваше студентське життя, але і щоб після його закінчення ви стали першокласними юристами і гордо пронесли звання студента і випускника Університету державної фіскальної служби України!