Університет державної фіскальної служби україни
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

Трансформація фінансового сектору


⚖️ USAID ДОПОМОЖЕ ЮРИДИЧНИМ КЛІНІКАМ ЗАХИЩАТИ ПРАВА СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

🎓🏫 Київ (20 лютого 2020 р.) – Юридичні клініки Університету Державної фіскальної служби України (м.Слов’янськ та м.Ірпінь) сьогодні офіційно стали співвиконавцями гранту від Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» на суму 150 тис. доларів США , що отримала Асоціація Юридичних Клінік України — АЮКУ для розвитку потенціалу юридичних клінік з правозахисту та правопросвіти споживачів фінансових послуг.

💸 Грант USAID буде використаний на запуск (в рамках реалізації Проекту) нової спеціалізованої юридичної клініки у м. Слов’янськ, що буде проходити під експертним наглядом фахівців НПЛ «Юридична клініка» ННІ права УДФСУ (м.Ірпінь). Основна мета створення Юридичної клініки Слов’янського навчально-наукового інституту УДФСУ — це забезпечення якісної підготовки студентів для надання безкоштовної правової допомоги населеннню на деокупованій території. Актуальність створення Юридичної клініки полягає у тому, що правовою допомогою охоплена надзвичайно мала кількість мешканців Донецької та Луганської областей України. Це робить малозабезпечених людей, особливо молодь, осіб похилого віку та жителів сільських районів, вразливими до фінансового шахрайства та неякісних послуг. Нова юридична клініка з базою у Слов’янську стане спеціалізованим сервісним хабом і працюватиме для споживачів фінансових послуг на сталому якісному рівні.
Крім того, Юридична клініка буде проводити правопросвітні заходи що присвячені захисту прав споживачів фінансових послуг. Зібрані матеріали юридичних консультацій будуть оприлюднені та активно використовуватимуться у роботі з населенням.
В свою чергу, хочемо щіро подякувати Агенству США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» за підтримку нашої ідеї та можливості її реалізації.