Університет державної фіскальної служби україни
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

Профорієнтаційний виїзд кафедри кримінального права та кримінології до Малинського лісотехнічного коледжу

04 березня 2019 року завідувачем кафедри кримінального права та кримінології Дідківською Галиною Василівною та доцентом кафедри кримінального права та кримінології Жерж Наталією Анатоліївною було проведено профорієнтаційну роботу у Малинському лісотехнічному коледжі.

 

Викладачами кафедри було проведено бесіду та продемонстровано профорієнтаційні відеоролики про Університет та Навчально-науковий інститут права. Студентів коледжу було запрошено на Дні відкритих дверей та Дні гостинності, а також роздано профорієнтаційні матеріали та розміщено на дошці оголошень у навчальних закладах інформацію про вступ до Університету загалом та до Навчально-наукового інституту зокрема.

 

Також викладачі кафедри відвідали на території Малинського лісотехнічного  коледжу  будинок із садиби відомого мандрівника, ученого, етнографа, географа М.М. Миклухо-Маклая та історико-краєзнавчий музей. В експозиції музею знаходяться особисті речі вченого: книги та праці, видані при житті, матеріали, які засвідчують про його перебування в малинському маєтку матері і брата.

 

Викладачами кафедри було проведено змістовну бесіду щодо історії нашого навчального закладу. Вони запросили відвідати студентів коледжу наш Університет.