Університет державної фіскальної служби україни
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

Поїздка у Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

21 лютого 2019 року студенти третього курсу Навчально-наукового інституту права розпочали свій день з цікавої поїздки до міста Києва у Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Під час екскурсії студентам розповідали, з чого складається експертна валіза та як правильно знімати сліди пальців рук, які приходять на дослідження. Експерт мала можливість продемонструвати зняття слідів пальців рук з поверхні, що неймовірно вразило студентів.

 

Цікавим елементом даної екскурсії було те, що на прикладі однієї з наших студенток було проведено процедуру зняття відбитків пальців та перенесення їх на дактилокарту. Процес був цікавим, адже на цьому розповідь не закінчилася, а продовжилася внесенням реєстраційної карти у слідотеку.

 

Наступним етапом пізнавальної екскурсії стали технічні дослідження документів та почерку. Студенти мали змогу перевірити чи справжні гроші у нашому гаманці та які існують способи захисту купюр. А також було запропоновано перевірити на захищеність паспорти та водійські посвідчення студентів.

 

Бонусом проведеної екскурсії було потрапити на мистецтвознавчу, комп’ютерну і психологічну експертизи, а також експертизу з інтелектуальної власності, які по-новому відкрилися як для студентів, так і для викладачів.

 

Студенти разом з доцентами кафедри кримінального процесу та криміналістики А. Б. Антонюк та О. В. Линник були у захваті від такої екскурсії та щиро вдячні експертам за виділений для нас час. З нетерпінням очікуємо на нову поїздку!