Університет державної фіскальної служби україни
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

Кафедрою кримінального права та кримінології проведено профорієнтаційні виїзди до навчальних закладів

27 лютого 2019 року завідувачем кафедри кримінального права та кримінології Дідківською Галиною Василівною та доцентом кафедри кримінального права та кримінології Жерж Наталією Анатоліївною було проведено профорієнтаційні заходи у двох навчальних закладах: Немішаївському агротехнічному коледжі та Бородянській спеціалізованій школі — загальноосвітньому закладі І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів.

 

Викладачами кафедри було проведено бесіду та продемонстровано профорієнтаційні відеоролики про Університет та Навчально-науковий інститут права. Окрім цього школярі та студенти коледжу цікавилися питанням щодо проживання у гуртожитках, студентському самоврядуванні, організації навчального процесу тощо, на які отримали змістовні та повні відповіді.

 

Школярів та студентів було запрошено на Дні відкритих дверей та Дні гостинності. Роздано профорієнтаційні матеріали та розміщено на дошці оголошень у навчальних закладах інформацію про вступ до Університету загалом та до Навчально-наукового інституту зокрема.