Університет державної фіскальної служби україни
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

Зустріч-тренінг студентів ННІ права з кандидатом психологічних наук Тамарою Валеріївною Грубі

Кафедра господарського права та процесу Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України активно співпрацює з багатьма спеціалістами не лише в сфері юриспруденції та проводить багато важливих зустрічей та консультацій для студентства.

 

Зокрема, 25 березня 2019 року за ініціативою завідувача кафедри Никитченко Наталії Валеріївни була проведена зустріч-тренінг студентів з кандидатом психологічних наук Тамарою Валеріївною Грубі. Обговорювали тему: «Синдром професійного вигорання працівників фіскальної служби». Дана тема є вкрай актуальною та важливою для майбутніх випускників, тому всі з ентузіазмом долучилися до обговорення та полеміки. За словами Тамари Грубі, «студенти, як майбутні фіскали, мають серйозно замислитись над специфікою даної тематики, пройнятися нею, адже майбутня професійна діяльність пов’язана не лише з пізнанням себе як особистості, а й  пізнанням власного психологічного типу «людина-людина», що неабияк знадобиться фахівцю-податківцю під час роботи з платниками податків».

 

Психолог залучила усіх і кожного до мозкового штурму та завдань тренінгу, що мав чітку структуру: активне знайомство, виконання тестів, проведення опитувань та, зрештою, визначення власного рівня вигорання. Безперечно, важливим здобутком для студентів стали відповіді на питання: «Як подолати професійний стрес?», «Як покращити психоемоційний стан?», «Як боротися з професійною деформацією особистості?», які вони отримали наприкінці бесіди.

 

Отже, студентство високо оцінило старання викладачів кафедри господарського процесу та запрошеної гості  — психолога Тамари Грубі, адже це яскравий приклад того, як має проходити навчальний процес та студентські роки.

 

Окрему подяку хочеться висловити Тамарі Грубі за плідну колаборацію, яскраві враження та позитивний досвід.