Університет державної фіскальної служби україни
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

День науки !!!

                          
День науки – це свято тих людей, які присвятили своє життя науковій діяльності, які вірять в силу наукової думки і націлені на відкриття нового. Такі люди, зазвичай, вирізняються, з поміж інших, нестандартним мисленням і креативним підходом до вирішення будь-яких питань.
Кафедра теорії, історії держави і права та конституційного права вітає колег, студентів, аспірантів ННІ права та Університету ДФС України з Днем науки! Прийміть найщиріші  побажання здоров’я, щастя та нових наукових досягнень! Вже зовсім поруч той день, коли саме Ви зробите життя на цій планеті хоча б трішечки, але кращим!
Результатами наукової діяльності кафедри є опубліковані професорсько-викладацьким складом статті у фахових іноземних та вітчизняних  виданнях, монографії, навчальні посібники, збірники матеріалів за результатами проведення науково-правових читань та тези доповідей у збірниках матеріалів конференцій, круглих столів та інших науково-комунікативних заходах в Україні та за її межами.
Але найбільшою гордістю є для нас наші студенти, які приймають участь у заходах кафедри та цікавляться актуальними темами сьогодення, здійснюють науковий пошук удосконалення існуючих процесів державотворення та прийняття законів в Україні.
У День науки хочемо відмітити традиційні, цікаві і  пізнавальні науково-комумікативні заходи кафедри за участю студентів, аспірантів, професорсько-викладацького складу ННІ права: лекторій «Основні види науково-дослідної роботи студента»;  розважально-пізнавальний квест «Юриспруденція в житті людини» за участю студентів першого курсу; круглий стіл «Професія юриста в умовах розбудови правової держави»; ІІІ Всеукраїнські науково-правові читання присвячені пам’яті Н. Р. Нижник; турнір з історії держави і права України; наукові семінари «Забезпечення дії права в процесі реалізації державної політики» та «Відродження довіри до права як необхідної умови розвитку правової системи України»; інтерактивна лекція «Права людини та демократія» від Гульнари Абдулгазієвої, менеджерки комунікацій Global Office, тренерки по комунікаціям,
менеджерки всеукраїнської акції «GOxChange», бізнес тренерки та інші.
Шановні науковці! Тож побільше Вам геніальних ідей і підкорення найнеймовірніших наукових висот! Нехай Ваші голови завжди будуть мудрими,  розважливими і світлими! Пишаємося Вами!