Університет державної фіскальної служби україни
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

День відкритих дверей у Національному університеті державної фіскальної служби України

02 березня 2019 року у Національному університеті державної фіскальної служби України було проведено День відкритих дверей. Такий захід проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям університету, напрямами підготовки та спеціальностями закладу вищої освіти.

 

Участь у заході взяли ректор університету Павло Пашко, проректор з наукової роботи Петро Цимбал, начальник Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Василь Чмелюк, а також професорсько-викладацький склад Навчально-наукових інститутів.

 

Офіційну частину відкрив ректор університету Павло Пашко. У своєму виступі він наголосив на тих можливостях нашого університету, які отримує кожен студент для навчання та саморозвитку. «Наш університет користується популярністю, адже ми готуємо справжніх спеціалістів, фахівців у своїй галузі. У нас ви можете отримати все, що хочете від студентського життя: якісне навчання, стилізовані навчальні аудиторії, велику кількість різноманітних заходів тощо», – зазначив він.

 

Зокрема, у Навчально-науковому інституті права абітурієнти мали можливість поспілкуватися з викладачами та студентами, а також отримати відповіді на запитання щодо майбутньої професії. Крім цього, вступники взяли участь в квесті та показовому судовому засіданні.

 

 

Навчально-науковий інститут права запрошує вступників побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої університетської родини.